ÇALIŞKANLAR LOJİSTİK

Şirketimiz 01 Mayıs 2003 tarihinde Bursa Merkez ve İstanbul Şubesiyle, Bursa-İstanbul arasında yapılacak ihracat ve ithalat taşımlarınızı gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. 

Zamanla; Siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, Şehir içi Taşımacılık, Komple Şehirler arası taşımacılık, Depolama, Milkrun Hizmetlerini de hayata geçirmiş, ciddi projelere imza atmıştır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız bugüne kadar hizmet anlayışını esas almış ve haklı olarak kısa zamanda kazanmış olduğu bu güveni sizlerden gelen talep ve isteklerle de kocaman bir AİLE olmuştur.

Bizler ithalat ve ihracat taşımalarındaki mevzuatın, hassasiyetin ve zamanın öneminin farkında olup, bunu personel ve altyapı hizmetleriyle desteklemekte ve bu sayede ara nakliyeyi gerçekleştirirken yaşanabilecek olası sorunlara çabuk ve doğru çözümler üretmekteyiz. 

Şirketimiz çalışan personelinin kişisel haklarına saygı göstermekte ve buna göre hareket etmektedir.

Bütün bunlara ek olarak ÇALIŞKANLAR LOJİSTİK kişisel başarıyı ödüllendirmekte ve teşvik etmekte çok etkin yöntemler kullandığı gibi, doğal yaşamın korunması, çevre bilinci oluşturulması konusunda da en temel standart ve prensiplere bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

2015 yılı itibariyle öz mal araç sayımız 38 araca ulaşmış olup, bunun yanı sıra kiralık araçları da yıllık ihtiyaçlar doğrultusunda bünyemizde çalıştırmaktayız. İstanbul’da 500 m2 kapalı ve 1000 m2 açık depolama alanımız bulunmaktadır. Bursa’da ise 2250 m2 kapalı ve 750 m2 açık alanımız bulunmaktadır. Personel sayımız 64’tür.