DEPOLAMA HİZMETLERİ

Çalışkanlar lojistik olarak müşterilerimize depolama hizmetleri alanında İstanbul’da 1500 metre kare kapalı, 1000 metre kare açık; Bursa’da ise 2250 metre kare kapalı, 750 metre kare açık depolama alanlarımızda 2003 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.

Çalışkanlar lojistik olarak müşterilerimize geleneksek lojistik yöntemleri ile sunulan hizmetleri farklı bir boyuta taşıyarak her zaman ilk aşamada müşterilerimizin sektörlerinde fark yaratıp bir adım öne geçmelerini hedeflemekteyiz.

Tüm tedarik süreci boyunca ve depolama hizmetleri konusunda verilen sürede maksimum verimle çalışmayı hedefleyen bir lojistik firması olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Sektör fark etmeksizin müşterilerimizin kapalı ve açık alanda olmak üzere tüm depolama hizmetlerinde, alanında uzman ekibimizle birlikte prosedüre hakim olarak özenli bir çalışma yürütüyoruz.

Teknolojiye uygun kapasitede donatılmış depolama alanlarımızda depolama aktarma hizmetleri verilmektedir.

Hizmet verdiğimiz birbirinden farklı sektöre yönelik gerektiğinde esnek çalışmalar yürüttüğümüz gibi, kalite kontrol, etiketlendirme, paketleme, taşıma konularında da ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktayız.

 

Ayrıntılı bilgi almak ve iş akışımızla ilgili tüm bilgileri edinebilmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz