KARA YOLU TAŞIMACILIĞI

Kara yolu taşımacılığı; özellikle fiyat bakımından en uygun taşımacılık sistemlerinden biridir, farklı sektördeki ürünlerin belirli bir noktadan belirli bir noktaya hızlı, güvenli, süratle ulaştırıldığı, bunun içinde Ülkemizde çok fazla tercih edilen bir taşıma yöntemidir.

Çalışkanlar lojistik uzun yıllardan bugüne güvenilir ve kaliteli hizmetiyle kara yolu taşımacılığı denince akla ilk gelen Yurtiçi firmalarından biri olmayı başarmıştır.

 Hizmet verdiğimiz birbirinden farklı sektör ve iş koluna bağlı firmalarla kurduğumuz güvenli iş ilişkisi; firmamıza her zaman olumlu yorumlar ve geniş bir müşteri ağı olarak dönmeyi başarmıştır.

Günlük, Parsiyel veya Komple; İstanbul gümrüklerinden ihracatını yapacağınız ürünlerinizi firmanızdan teslim alarak, İstanbul’da ki gümrüklere ya da ilgili uluslararası nakliye firmalarının depolarına kadar her bir adımı takip ederek güvenle teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Günlük, Parsiyel veya Komple İstanbul gümrüklerine ulaşmış ve ithalat işlemleri tamamlanmış olan tüm ürünlerinizi gümrükte ilgili antrepo ya da depolardan alıp firmanıza kadar teslimatını güvenle sağlıyoruz.