ŞEHİR İÇİ DAĞITIM

Çalışkanlar lojistik olarak Bursa, İstanbul ve çevre iller, ilçeler olarak  dağıtım hizmeti sunmaktayız.

Müşterilerimizin her biri için kendi araç filolarını kurmalarına gerek duymadan, kaliteli ve güvenilir hizmet alabildikleri bir lojistik firması olarak uzun yıllardan bu yana hizmet vermekteyiz.

Ürün teslimatı amaçlı özel bir filo, gerekli tüm araç ve ekipmanları kurmak,  personelin hazırlanması ve maliyeti gibi yüklere katlanmanıza gerek kalmadan hizmet alabileceğiniz profesyonel bir firma olarak var olmaktayız.

Her bir müşterimiz için özel olarak çalışılıp sunulmuş rout ve teslimat planlarımız sayesinde işinizi bir adım öteye taşıyabilir, bu profesyonel hizmetin kolaylığından işinizin her adımında faydalanabilirsiniz.

Şehir içi dağıtım hizmetimizin tamamında müşteri bazlı talebe göre esnek çalışmalar sunmaktayız.

Dilerseniz kapıdan kapıya teslimat seçeneğimizin yanında raf teslimi gibi, atık malzeme ve ambalajların geri dönüşüme gönderilmesi, sektörlere göre değişiklik gösteren birçok seçeneğimiz bulunmaktadır. Tamamen maliyetinizi düşürmeye yönelik tasarlanan iş planımız sayesinde ticaretinizin üretimden sonraki en önemli aşaması olan teslimat konusunda farklı hiçbir desteğe gerek duymadan Çalışkanlar Lojistik ile çalışabilirsiniz.

 

Toplamda 38  değişik tipte özmal araçlarımızla filomuz ve uzun yıllardan bu yana işinde uzmanlaşmış köklü ekibimiz sayesinde sizler de tüm şehir içi dağıtım işlerinizde Çalışkanlar Lojistik ile irtibata geçebilirsiniz. Sektör ve iş kolları fark etmeksizin kesintisiz olarak müşterilerimize kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktan büyük gurur duyuyoruz.